Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości


Szkoła Podstawowa nr 7  przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji 100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości. Założeniem tej inicjatywy jest przesłanie przez uczniów i ich nauczycieli, widokówek z pozdrowieniami ze swojej miejscowości do stu szkół z całej Polski.

Sprzedam Piec


Akcja została uznana przez Biuro Programu Niepodległa prowadzonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za jedno z wydarzeń kulturalnych związanych z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pocztówki napisane przez mławskich uczniów zostały wysłane, a te które szkoła otrzymała, zamieszczone zostały wokół konturowej mapy Polski.

Źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
POLAK
POLAK
2 lata temu

Dziś dowiedziałem się że Lg jutro pracuje !!! Jest to bardzo przykra widomość dla mnie jako Polaka!!! Kto im na to pozwolił ? Czy w polsce już niema żadnych wartości patryjotycznych ? Czy pieniądze są tak ważne żeby w dzień który jutro akurat trafia się na sto lat dorabiać obcy kapitał? BARDZO WIELKI WSTYD !!!!

every
every
2 lata temu
Reply to  POLAK

Tak, bardzo wielki wstyd jeśli Polak pisze „Polska” z małej litery. Jak tu można mówić o patriotyzmie. BARDZO WIELKI WSTYD !!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x