Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Może ktoś weźmie takiego ładnego pieska


W październiku do schroniska dla zwierząt w Napierkach trafiło dziewięć przesympatycznych psiaków wyłapanych na terenie Mławy. Zachęcamy do adopcji czworonogów, które z pewnością odwdzięczą się swoim nowym państwu serdecznym uczuciem i przywiązaniem.


Na zdjęciach poniżej przedstawiamy Iksjona, Iktusa, Imersję, Imidazola, Imitację, Infimę, Inhibitora, Irana i Irchę. Osoby zainteresowane adopcją któregoś z czworonogów prosimy o kontakt ze schroniskiem Nadzieja (Napierki 53, tel.: 506 301 958) lub Centrum Weterynaryjnym Centaur Małgorzata Chmielińska w Mławie, z którym miasto ma podpisaną umowę na świadczenie usług weterynaryjnych (ul. Mikołaja Kopernika 14 C, tel.: 501 530 997). Przypominamy, że przeznaczane do adopcji psy są zaszczepione, odrobaczone, wysterylizowane i zaczipowane.

źródło :UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x