Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak pra, jak pra, jak prawdziwi Polacy


Już od najmłodszych lat uczymy się dumy z tego, że jesteśmy Polakami. Tak było też 8 listopada w MPS Nr 3, gdy dzieci z grup 0A, 0B i 0C zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Był to hołd pamięci dla tych wszystkich bohaterów, dzięki którym mamy dziś wolną i niepodległą Polskę. Starannie wyćwiczony i przygotowany program dzieci zaprezentowały nie tylko swoim rówieśnikom, ale też rodzicom. Wspólnie został odśpiewany hymn Polski. Było to bardzo podniosłe i wzruszające wydarzenie. Niejednemu rodzicowi łza zakręciła się w oku. Apel przygotowały: Elżbieta Rogozińska, Katarzyna Sęczkowska, Edyta Bartkowska i Aneta Kołakowska. W apelu zostały wykorzystane teksty i melodie piosenek napisane przez Monikę Kluzę.

oprac red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x