Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ratusz rozdaje flagi. Zostało ich już niewiele


Przypominamy o akcji rozdawania mieszkańcom polskich flag. Jeszcze do jutra  można zgłosić się do kancelarii Urzędu Miasta Mława po bezpłatną biało-czerwoną flagę.

Słoneczne ogrody Mława

Warunkiem odbioru jest podpisanie deklaracji zobowiązującej do wywieszenia tejże flagi w Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada) oraz podczas innych narodowych świąt (np. 2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 3 maja – Święto Narodowe Trzeciego Maja, 1 września – rocznica wybuchu II wojny światowej oraz bitwy pod Mławą). Dotychczas (środa 7 listopada, godz. 14:20) flagę odebrało już 423 mławian. Zachęcamy również pozostałych Państwa do włączenia się w tę inicjatywę.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Leszek Nowak

Świetna inicjatywa!

Ktoś

Bez łaski. Będę chciał to sobie kupię

every

Wszystko ok, tylko w takim razie flaga winna być gotowa do wywieszenia, czyli wraz z drzewcem.
Jest niestety bez drzewca… a więc nie ma jej jak powiesić.
Deklaracje niech sobie w ratuszu do kosza wrzucą.
Który ziomek pozbył się w ten sposób towaru zalegającego od lat?

dzidek

ewery. Przeciesz powinienes wiedzieć ze w Mlawie istnieje coś takiego jak PPP, a najlepiej to warto by sprawdzić, rachunek i bedzie wszystko jasne, a Ci co podpisali zobowiązanie, będą musieli te flagi wieszac , nie wazne gdzie, na parkanie tez moze być, bo jesli nie to Straz Miejska, flagi odbierze, a drzewce, do flag, mają byc prawdopodobnie, zakupione w przyszlym roku.