Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ratusz rozdaje flagi. Zostało ich już niewiele


Przypominamy o akcji rozdawania mieszkańcom polskich flag. Jeszcze do jutra  można zgłosić się do kancelarii Urzędu Miasta Mława po bezpłatną biało-czerwoną flagę.


Warunkiem odbioru jest podpisanie deklaracji zobowiązującej do wywieszenia tejże flagi w Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada) oraz podczas innych narodowych świąt (np. 2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 3 maja – Święto Narodowe Trzeciego Maja, 1 września – rocznica wybuchu II wojny światowej oraz bitwy pod Mławą). Dotychczas (środa 7 listopada, godz. 14:20) flagę odebrało już 423 mławian. Zachęcamy również pozostałych Państwa do włączenia się w tę inicjatywę.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek Nowak
Leszek Nowak
3 lata temu

Świetna inicjatywa!

Ktoś
Ktoś
3 lata temu

Bez łaski. Będę chciał to sobie kupię

every
every
3 lata temu

Wszystko ok, tylko w takim razie flaga winna być gotowa do wywieszenia, czyli wraz z drzewcem.
Jest niestety bez drzewca… a więc nie ma jej jak powiesić.
Deklaracje niech sobie w ratuszu do kosza wrzucą.
Który ziomek pozbył się w ten sposób towaru zalegającego od lat?

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  every

ewery. Przeciesz powinienes wiedzieć ze w Mlawie istnieje coś takiego jak PPP, a najlepiej to warto by sprawdzić, rachunek i bedzie wszystko jasne, a Ci co podpisali zobowiązanie, będą musieli te flagi wieszac , nie wazne gdzie, na parkanie tez moze być, bo jesli nie to Straz Miejska, flagi odbierze, a drzewce, do flag, mają byc prawdopodobnie, zakupione w przyszlym roku.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x