Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pamiątkowa tablica na ścianie ratusza już wmurowana. Odsłonięcie 11 listopada


W ścianę mławskiego ratusza już została wmurowana pamiątkowa tablica wykonana z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.


Utrwalone zostały na niej słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego, dzięki któremu dziś jesteśmy wolnym narodem: „Chcemy Polski Niepodległej, abyśmy tam mogli urządzić życie lepsze i sprawiedliwsze dla wszystkich”. Uroczystego odsłonięcia tablicy Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski dokona podczas miejskich obchodów 11 listopada.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MIESZKANKA
MIESZKANKA
2 lata temu

Dzidek to niebezpieczny stan psychiczny. Natychmiast szukaj pomocy.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  MIESZKANKA

MIESZKANKA. Chcialas to ci napisałem, widac ze prawda do Ciebie nie dociera, jestes zaimpregowana, tylko na pisowskie bajki i opowieści, czyżby az do takiego stopnia, takie pustki w głowie, wywolalo u ciebie, 500+, ze nie docierają do ciebie, proste fakty, mogę zrozumiec ze nie pokazuje tego Twoja Tvp, ale to nie powinien byc powód aby byc tak bardzo naiwnym. Ja nie muszę szukac pomocy, stan psychiczny u mnie jest OKY, a z rad ktore mi przekazujesz, sama winnas skorzystać, bo z twoją głową jest na prawdę cos nie w porzadku, pilnuj swego zdrowia, i nie dopuszczaj do tego, aby na leczenie nie bylo za późno.

MIESZKANKA
MIESZKANKA
2 lata temu

A co świadczy o indolencji rządzących ? napisz. napisz.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  MIESZKANKA

O indolencji tej swiadczy fakt, organizacji obchodow. 100 lecia Niepodleglosci Polski, potworny bałagan, o podporzadkowaniu, tej wladzy, sadow i prokuratury, gdzie projekty uchwal pisal prokurator stanu wojennego Piotrowicz. A tacy ministrowie jak Blaszczak, czyZielinski nie potrafią sklecic zdania, bez klamstw, a najlepszym przykladem jest Morawiecki, ktory swa siostrę, ktora przegrała w wyborach juz upycha na stanowisko Starosty, milionowe odprawy, szefów spolek, czego przykladem jest były Burmistrz Obajtek, ktory z Szydlo malowal szkolne sciany, a dziś, z pensją ponad 100tys m-cznie szef ORLENU. Szanowna Pani ciągłe ogladanie TVP Kurskiego, ktory mówił ze ciemny lud wszystko kupi, czyżby Pani do tego ludu sie zaliczala.

Leszek Nowak
Leszek Nowak
2 lata temu

Ładne. Chociaż to chyba jeden z delikatniejszych cytatów Marszałka 🙂

dzidek
dzidek
2 lata temu

Panie Burmistrzu, Kowalewski, dobrym zwyczajem by było, aby te slowa były takze dla Pana wskazówką na najbliższe 5lat, i aby Panskie rzady byly jednakowe, dla wszystkich, MLAWIAN, a nie tylko dla wybranych, Pańskich partnerów, i akolitow. Przydalo by się wiecej szacunku, dla osób, ktore nie są Pana zwlennikami, a Panskie zarzadzanie winno byc jednakowe dla wszystkich, bo uśmiechy, i gesty, to nie wszystko, wiecej otwartosci, dla wszytkich mieszkańców, a nietylko dla tych co wspólnie z Panem , dumnie, kroczą, za Panem ze sztandarami.

dzidek
dzidek
2 lata temu

Słowa wypowiedziane przez PIŁSUDSKIEGO, AKTUALNE DO DZIŚ tylko gorzej z ich realizacją przez obecnie rządzących, a to jak przygotowali obchody tej 100 rocznicy, świadczą o indolencji rządzących, co trafnie określają słowa Piłsudskiego— PANOWIE WAM KURY SZCZAĆ PROWADZAĆ A NIE RZĄDZIĆ.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x