Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znamy laureatów konkursu fotograficznego „To wszystko Polska”


W dniu 05.11.2018r został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Fotograficzny pt. „To wszystko Polska”. W konkursie wzięło udział 22 prac z terenu Gminy Wieczfnia Kościelna.


Komisja konkursowa  poddała artystycznej i merytorycznej ocenie wszystkie fotografie.Spośród autorów nadesłanych zdjęć członkowie komisji wyłonili zwycięzców i postanowili przyznać nagrody:

I miejsce –Zaborowski Aleksander, SP Wieczfnia Kościelna

II miejsce – Adamska Julia, SP Wieczfnia Kościelna

III miejsce – Szczepański Jakub, SP Wieczfnia Kościelna

Wyróżnienia:

Rudziński Olaf, SP Wieczfnia Kościelna

Wilamowski Mikołaj, SF Grzebsk

Furmaniak Lena, SP Uniszki Zawadzkie

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x