Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krewki 60-latek znęcał się nad rodziną. Zareagował policja


Mieszkaniec gminy Iłowo-Osada od dłuższego czasu dokuczał swoim bliskim, wszczynał awantury, podczas których wyzywał ich i groził im. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi, a następnie wystąpili do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego o znęcanie.


5 listopada Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i nakazu opuszczenia lokalu mieszkalnego wobec 60-letniego mieszkańca gminy Iłowo-Osada. Mężczyzna jest podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad bliskimi. Krewki 60-latek wszczynał awantury domowe, podczas których ubliżał swojej żonie, wyzywał ją i nakazywał opuścić wspólne mieszkanie.

W rodzinie prowadzona była procedura Niebieskiej Karty. W ostatnim okresie agresywne zachowanie mężczyzny nasiliło się. W niedzielę, 4 listopada policjanci interweniowali w jego miejscu zamieszkania dwukrotnie. W tym dniu został on zatrzymany i doprowadzony do działdowskiej jednostki policji w związku z tym, że naruszył nietykalność cielesną swojej żony i groził popełnieniem przestępstwa na jej szkodę . Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu.

Podejrzanemu postawiono zarzut znęcania się nad żoną. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x