Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Jest opinia, ale nie ma sprawcy śmierci Krystiana


Jak doszło do śmierci 15 – letniego Krystiana z gminy Dzierzgowo i kto jest sprawcą, nadal pozostaje zagadką. Nad jej rozwiązaniem wciąż pracuje mławska prokuratura i policja. Okoliczności śmierci były na tyle zastanawiające, że prawie od razu pojawiły się różne hipotezy w sprawie okoliczności w jakich zginął Krystian.


Sprawa znalazła się nawet na antenie ogólnopolskiego programu „Alarm” wyemitowanego 25 października br. na antenie TVP1. Między innymi tam pojawiła się teza, że piętnastolatek nie zginął na skutek potrącenia, a ciało mogło być przemieszczone. Taką hipotezę również badała prokuratura. W ostatnich dniach mławska prokuratura otrzymała opinię zakładu medycyny sądowej, który badał obrażenia na ciele Krystiana. Przesądza ona, że chłopiec zginął w wyniku wypadku drogowego.

– Według opinii zakładu medycyny sądowej to obrażenia powstałe na skutek wypadku drogowego przy potrąceniu pieszego – mówi Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Mimo podjętych już czynności, nadal nie udało się ustalić ani pojazdu, który potrącił Krystiana, ani sprawcy tego zdarzenia. Trwają dalsze czynności śledcze, m.in. przez biegłego badany będzie skuter, którym jechał chłopiec.

Ciało Krystiana zostało znalezione w sobotę, 29 września ok. godz. 20 na drodze w okolicach miejscowości Kamień (gm. Dzierzgowo). Rodzina i policja nadal apelują do osób, które posiadają wiedzę na temat tego wypadku o kontakt. Informacje można przekazać  nawet anonimowo dzwoniąc pod numery: 23 654 72 01, 23 654 72 39 lub 23 654 72 00.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Gosc
Gość
Gosc

Okoliczności zdarzenia nie mówią jednoznacznie że to był wypadek. Motor w innym miejscu niż cialo. Natomiast jeśli przykładowo Krystian jechał do domu i mógł się przewrócić motorkiem (ślady uszkodzeń na skuterze) motor nie chciał odpalić więc go postawił na poboczu a sam może chciał wrócić na przystanek i zadzwonić po ojca ale nie zdążył bo jakiś wariat drogowy go potrącił i uciekł. Ta wersja jest bardzo prawdopodobna moim zdaniem. Bardzo to smutne i skłania do refleksji. Dziś jesteś a jutro może cię nie być. Nie zależne od wieku.

Szok
Gość
Szok

Gdyby tak było to dlaczego znaleziono jego telefon i dokumenty zupełnie z innej strony niż skuter. ..coś tu nie pasuje. ..

Gosc
Gość
Gosc

Dokumenty mogly wypaść gdy sie przewrocil motorem. Motor natomiast przepchal na druga strone. Ja poprostu nie wierze w teorie zabójstwa czy pobicia . Za krotki czas zeby ktos moglby upozorowac wypadek. A nawet jesli by to bylo upozorowane to bardzo nieudolnie.

....
Gość
....

wypadek drogowy.?…ale w miejscu znalezienia ciała nic nie wskazywało na to że tam był wypadek drogowy ..więc gdzie ?? i kto ? ? potrącił Krystiana???dlaczego nie udzielił mu pomocy??.miejmy nadzieję,że uda się to wyjaśnić…

Anonim
Gość
Anonim

Ciało i motorower mogły zostać przewiezione z innego miejsca, z tego w którym faktycznie doszło do wypadku, dlatego nie ma żadnych śladów.

maja
Gość
maja

Za niskie kary dla tych co powodują wypadki śmiertelne lub że skutkiem śmiertelnym.

Olka
Gość
Olka

Jak trzeba być bezdusznym żeby potrącić dziecko i zostawić na pewną śmierć, jak można chronić tylko i wyłącznie własny tyłek. Gdzie sumienie, gdzie odpowiedzialność za tą tragedię? Dziś możemy gdybać ale być może gdyby została wezwana pomoc ten chłopiec by żył. Takie sytuacje pokazują jakie chamstwo, znieczulicę i dbanie o własny tyłek polacy pokazują na drogach.