Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa i dziennikarstwo w Galerii 13


fot. Szymon Wyrostek


W tym roku Szymon Wyrostek obchodzi swoje święto w postaci 15-lecia działalności dziennikarskiej i dlatego Galeria 13 zaprasza z tej okazji na otwarcie wystawy i spotkanie z dziennikarzem , które odbędzie się w piątek 9 listopada br. o godz. 1800 w siedzibie galerii w Centrum Medycznym w Mławie ul Żwirki 26.

Materiał wystawy obejmuje 50 zdjęć, typowo dziennikarskich  przedstawiające ciekawe miejsca,  zaskakujące wydarzenia z życia Mławy, okolic i nie tylko (sport, kultura, polityka, życie codzienne, portrety ludzi itp.). Wystawę uzupełniają  najlepsze artykuły i wywiady Szymona, które napisał i przeprowadził pracując w różnych gazetach.

W czasie wernisażu m. in. jubilat opowie o sobie, podsumuje to co najważniejsze wydarzyło się w ciągu jego pracy zawodowej, a także powie o planach na przyszłość i oprowadzi po wystawie. Będzie także konkurs z nagrodami. Muzycznie imprezę będzie wspierała Oliwia Szczepańska uczennica I LO im St. Wyspiańskiego w Mławie. Nie zabraknie także lampki szampana i słodkiego poczęstunku.

Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w godz. otwarcia przychodni do 8 grudnia 2018r.

Polecam i serdecznie zapraszam Janusz Dębski opiekun Galerii 13.

źródło: Janusz Dębski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x