Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wkra mistrzem jesieni. Udany finisz TamkiZa nami ostatnie mecze w piłkarskiej B-klasie w tym roku. Mistrzem rundy jesiennej zostali reprezentanci Wkry Radzanów. Podopieczni Zbigniewa Kalinowskiego nie potrafili punktować jedynie w dwóch spotkaniach.

Pod koniec września nie dali rady na swoim boisku konkurentom z Gumina. Drugie niepowodzenie przyszło w ostatniej kolejce pierwszej części sezonu. W wyjazdowej rywalizacji w Kownatach Żędowych defensorzy naszego zespołu nie mieli żadnego sposobu na zatrzymanie Rafała Chojnowskiego. Najlepszy snajper gospodarzy zdołał skompletować hat-tricka. To miało decydujące znaczenie dla losów spotkania. Radzanowianie nie mieli tego dnia w swoich szeregach tak skutecznego zawodnika. Daniel Ziółkowski zdołał odpowiedzieć tylko raz.

Gdyby gracze z Dzierzgowa grali tak skutecznie, jak w końcówce rundy, mogliby uplasować się na znacznie wyższej pozycji. Z ostatnich czterech spotkań wygrali trzy – w pojedynku kończącym tegoroczne zmagania okazali się lepsi od Olimpu Ciechanów. Po 65 minutach Tamka przegrywała 1:2, ale miała w swoich szeregach Michała Zbysińskiego. Ten zdobył dwa gole – decydującego o losach pojedynku już w doliczonym czasie. Trzecią bramkę dla naszej ekipy wbił grający trener.

Bez zmian w Szreńsku, Żak przegrał wszystkie spotkania. Na zakończenie zmagań uległ 0:4 konkurentom z Gumina.

 Żak Szreńsk – GKS Gumino 0:4

Gryf Kownaty Żędowe – Wkra Radzanów 4:1

Tamka Dzierzgowo – Olimp 3:2

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki rundy jesiennej (3-4 listopada):  Opia – Wkra II 2:3, Gladiator – Orzyc II 5:4, Orlęta – pauza

Strzelcy goli dla naszych drużyn

Wkra: 17 – Daniel Ziółkowski, 4 – Damian Grzywacz, 2 – Cezary Czernik, Cezary Melkowski, Krzysztof Dziurlikowski, Mariusz Siemianowski, Mateusz Kosiorek, Zbigniew Kalinowski, 1 – Piotr Dudalski.

Tamka: 11 – Michał Zbysiński, 7 – Tomasz Grzybowski, 2 – Jacek Szypulski, Michał Dąbrowski, Łukasz Wójtowicz, 1 – Damian Nadratowski, Mariusz Dymkowski, Marek Nadrowski

Żak: 3 – Paweł Rudnicki, Mateusz Barański, 2 – Tomasz Anbo, 1 – Sebastian Wróblewski, Robert Rutkowski, Kamil Stępień, Alan Michalski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x