Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wkra mistrzem jesieni. Udany finisz Tamki


Słoneczne ogrody Mława

Za nami ostatnie mecze w piłkarskiej B-klasie w tym roku. Mistrzem rundy jesiennej zostali reprezentanci Wkry Radzanów. Podopieczni Zbigniewa Kalinowskiego nie potrafili punktować jedynie w dwóch spotkaniach.

Pod koniec września nie dali rady na swoim boisku konkurentom z Gumina. Drugie niepowodzenie przyszło w ostatniej kolejce pierwszej części sezonu. W wyjazdowej rywalizacji w Kownatach Żędowych defensorzy naszego zespołu nie mieli żadnego sposobu na zatrzymanie Rafała Chojnowskiego. Najlepszy snajper gospodarzy zdołał skompletować hat-tricka. To miało decydujące znaczenie dla losów spotkania. Radzanowianie nie mieli tego dnia w swoich szeregach tak skutecznego zawodnika. Daniel Ziółkowski zdołał odpowiedzieć tylko raz.

Gdyby gracze z Dzierzgowa grali tak skutecznie, jak w końcówce rundy, mogliby uplasować się na znacznie wyższej pozycji. Z ostatnich czterech spotkań wygrali trzy – w pojedynku kończącym tegoroczne zmagania okazali się lepsi od Olimpu Ciechanów. Po 65 minutach Tamka przegrywała 1:2, ale miała w swoich szeregach Michała Zbysińskiego. Ten zdobył dwa gole – decydującego o losach pojedynku już w doliczonym czasie. Trzecią bramkę dla naszej ekipy wbił grający trener.

Bez zmian w Szreńsku, Żak przegrał wszystkie spotkania. Na zakończenie zmagań uległ 0:4 konkurentom z Gumina.

 Żak Szreńsk – GKS Gumino 0:4

Gryf Kownaty Żędowe – Wkra Radzanów 4:1

Tamka Dzierzgowo – Olimp 3:2

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki rundy jesiennej (3-4 listopada):  Opia – Wkra II 2:3, Gladiator – Orzyc II 5:4, Orlęta – pauza

Strzelcy goli dla naszych drużyn

Wkra: 17 – Daniel Ziółkowski, 4 – Damian Grzywacz, 2 – Cezary Czernik, Cezary Melkowski, Krzysztof Dziurlikowski, Mariusz Siemianowski, Mateusz Kosiorek, Zbigniew Kalinowski, 1 – Piotr Dudalski.

Tamka: 11 – Michał Zbysiński, 7 – Tomasz Grzybowski, 2 – Jacek Szypulski, Michał Dąbrowski, Łukasz Wójtowicz, 1 – Damian Nadratowski, Mariusz Dymkowski, Marek Nadrowski

Żak: 3 – Paweł Rudnicki, Mateusz Barański, 2 – Tomasz Anbo, 1 – Sebastian Wróblewski, Robert Rutkowski, Kamil Stępień, Alan Michalski.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500