Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
lotos subway mlawa
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianin poszukiwany listem gończym


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Mławie w dniu 29.10.2018 roku, w celu zatrzymania:

Słoneczne ogrody Mława

SEBASTIANA BUKOWSKIEGO ur. 06.02.1985 r. ostatnie miejsce zamieszkania: Mława

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.). Ponadto, zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 997 lub 112 ( z tel. komórkowego).

źródło: KPP Mława


Zobacz także…

Poszukiwany listem gończym

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

1500
grodzki

brzydal.

RYBAK

Leszcz

LEKASZ

NA BRODZIE MA KLESZCZA ?

garus

już pewnie kiedyś siedział w beczce po śledziach w Grzebsku.

PSYCHIATRA

z GRZEBSKA MAFIOZIO.

mławiak

no proszę, jakie ciekawe informacje

Onr

Patrycja tez

ja ja

Anka zawsze chciała kogoś sławnego.

Turysta

Płotki na alimenty niestac pfff

Ktos

Taka płotka dla przemytnikow

Leopold

Hehe. Pfff leszczyk

PABLO ESKOBAR

Sebek czy to Ty MORDO 😉