Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Miro Kępiński nagrodzony w Los Angeles


Miro Kępiński, pochodzący i mieszkający w Mławie kompozytor muzyki filmowej otrzymał nagrodę za ścieżkę dźwiękową do filmu „In This Gray Place” na Polish Film Festival w Los Angeles.To kolejne, światowe wyróżnienie.

Słoneczne ogrody Mława

Statuetka im. Adama Bratchera została przyznana 17 października podczas gali otwarcia w legendarnym Egyptian Theater w samym sercu Hollywood.

Nie są to pierwsze nagrody i wyróżnienia dla Miro. Na festiwalu muzyki filmowej w Chorwackiej Puli kompozytor został nominowany do nagrody Crystal Pine wśród Hans’a Zimmer’a, John’a Williams’a czy Nick’a Cave’a. Festiwal Action on Film w Las Vegas również docenił jego twórczość nominacją do BEST SCORE za wspomnianą produkcję „In This Gray Place”.

Posłuchaj nagrodzonej muzyki: https://www.rmfclassic.pl/informacje/Obraz,12/Posluchaj-muzyki-do-filmu-In-This-Gray-Place-ktory-ma-dzis-premiere-Tylko-u-nas,34771.html

Źródło:
http://www.polishfilmla.org/wocms.php?siteID=88&lngID=1
https://www.pisf.pl/aktualnosci/atak-paniki-najlepszym-polskim-filmem-w-los-angeles?wcag=1

za UMM.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
bez odbioru

A kto to jest?

zdziwiony

Chłopak z Mławy, który miał dość talentu i dyscypliny, aby dotrzeć tam gdzie teraz jest.