Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
lotos subway mlawa
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławska policja zatrzymała 18 – latka. W domu miał 46 porcji marychy


fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Mławscy policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali młodego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki, to w przeliczeniu, ponad 46 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych.

Mławscy funkcjonariusze, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji ustalili, że młody mężczyzna posiada środki odurzające w postaci marihuany. Informacja potwierdziła się.  Funkcjonariusze przeszukali miejsca zamieszkania mężczyzny.  Ujawniono trzy plastikowe pojemniki z zawartością suszu roślinnego. Znalezione narkotyki, to w przeliczeniu ponad 46 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych. 18-letni mieszkaniec pow. mławskiego został zatrzymany. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: KPP Mława/AZ

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

1500
PUŚ

Do mławiaka po tej niby trawce ile ludzkich cierpień BARANIE ŁEZ WYLANYCH PRZEZ RODZICÓW MĘŻÓW ŻONY.CIEBIE TYLKO DO USKOMU.

KLAWISZ

Do kryminału gostka w ciążę nie zajdzie za handel 25 lat tak jak w Indonezji.tO SAMO ZA PALENIE MIAŁEM W PIECACH I HANDEL TYM GÓWNEM.

mławiak

Brawo policja! Złapaliście chłopaczka, który miał trochę trawki.. Kryminalista i bandzior! Pfff, więcej trawy macie na komendzie.. widać zresztą w komentarzach jak nadal naród jest ciemny.. Najlepiej jak jest Flaszka i disco-polo – wtedy jest OK. Niestety jedno pokolenie musi odejść, żeby coś się zmieniło.. mit okropnej trawy siedzi zbyt głęboko w pustych głowach..
Co z tej ustawy o leczniczej marihuanie, skoro i tak jest sprowadzana zza granicy, głównie z Kanady..
Zalegalizować, opodatkować, unormować. Zysk dla skarbu państwa, wyjście z czarnej strefy, kontrolowana jakość.. cywilizowane podejście? Pomyślcie trochę ludzie.. to nie jest heroina czy kokaina..

I dobrze

Latwych pieniążków się zachciało? Weź się za robotę i zapracuj uczciwie. Patologia cholerna. Człowiek musi siedzieć po 8 h w tych puszkach konserwowych i się użerać a tu gowniarz wielki pelnoletni za handel się zabral. Powinni od razu do kopalni dać niech zobaczy jak ciezko sie pieniążki zarabia a nie jeszcze z moich podatków ku jesc dawac..

obiektywny

może dużo jara, od razu atak na człowieka.. wyluzujcie..

every

Za jaranie nik by policji nie powiadamiał, ale za sprzedaż już tak. Popieram „I dobrze”. Masz rację – kilka lat kamieniołomów wcale by mu nie zaszkodziło, może nabrałby rozumu.

Izabela

Gratulacje dla panów, pod 7 ka więcej patroli

Eryk

A co się ma tytoń do narkotyków o ja pier.. co za cymbaly tu piszą

Statystyka, nie emocje!

To, że tytoń jest dla społeczeństwa bardziej szkodliwy niż narkotyki. Wydajemy pieniądze na policję na bezsensowną walkę. Podczas gdy pod naszymi oczami ginie tysiąc razy więcej osób. Podobnie z wypadkami na drogach. Nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na kontrole na drogach? Codziennie ginie kilkadziesiąt osób. Od narkotyków – nie więcej niż kilka.

historyk

od trawki to jeszcze nikt w całej historii ludzkości nie umarł..

normalny

2 osoby są przeciwne wstrzykiwaniu w żyłę marihunaen..

Xyz

W końcu się ktoś za to wziął. Wszystkich złapać żeby jak najmniej tego g*wna było , bo kto chce to ma , masakraaa !

Statystyka, nie emocje!

Za papierosy i kopcących w piecach niech się lepiej wezmą, tysiące ludzi od tego umiera a nie od narkotyków gdzie ledwo kilka osób.
Statystyka, nie emocje!

Zamiast demonizować narkotyki, zwróćmy uwagę na smog i palaczy.

Ktoś

Martwisz się że stracisz dostawce