Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

6 BM z Lublina zwycięzcą tegorocznego Rockowania, mławska Release też na podium


Jury tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej zadecydowało, że  najlepszą grupą jaka zaprezentowała się w minioną sobotę w Mławie jest 6BM z Lublina. Cieszy nas, że doceniona została też mławska grupa Release, która otrzymała drugą nagrodę. Na trzecim miejscu znalazła się olsztyńska grupa Łaski Bez. Zespoły otrzymały odpowiedni czeki na 2500, 2000 i 1500 zł. Do festiwalu zakwalifikowało się 11 zespołów z całej Polski.


6BM z Lublina, istnieje października 2015 roku. W ich muzyce można znaleźć inspiracje m.in. takimi gatunkami, jak: nu-metal, drum’n’bass, synthwave, post-rock, elektronika oraz, oczywiście, rock i metal. Właśnie kończą pracę nad swoim debiutanckim albumem, a singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór BROKEN, do którego nakręcono klip na warszawskim blokowisku.

Lubelscy muzycy są zadowoleni z sukcesu w Mławie.

– Dziwnie. Fajnie. Jesteśmy w lekkim szoku. Serio, ten przegląd, jeśli chodzi o poziom profesjonalizmu kapel, był najwyższy ze wszystkich, na których dotychczas byliśmy. Dlatego też dziękujemy im za świetną rywalizację i rozrywkę, gratulujemy zespołom Łaski Bez i Release za zwycięstwa. I dziękujemy organizatorom oraz technicznym – piszą na swoim profilu.

Rockowania zakończył wieczorny koncert zespołu Chemia, który w Mławie zagrał po raz pierwszy – ale nie ostatni jak zapewnili ze sceny muzycy.

 JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x