Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mogłeś sam zrobić mydło o dowolnym kształcie i zapachu


Pod koniec  października przedszkolaki z grup 0A i 0B uczestniczyły w warsztatach mydlarskich. Warsztaty te miały na celu przybliżenie sposobu powstawania mydła oraz rozwijanie zdolności manualnych i wykorzystanie wyobraźni dzieci. Każdy miał możliwość zrobić swoje mydło o dowolnym zapachu i kształcie. Dzieci były zachwycone i z wielkim skupieniem przygotowywały swoje cuda. Na koniec gotowe już mydełka zostały efektownie zapakowane i przedszkolaki zabrały swoje kompozycje do domu.


źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x