Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradli przyczepkę. Zobacz nagranie


Ciechanowska policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży przyczepki samochodowej. Zuchwałą kradzież zarejestrowały kamery monitoringu, publikujemy nagranie. Osoby, które posiadają informacje dotyczące kradzieży proszone są o kontakt z Policją.


Do zdarzenia doszło w nocy w 24/25 października br. w miejscowości Gumowo. Przyczepka stała na polu graniczącym z drogą krajową nr 60 oraz drogą gminną prowadząca do miejscowości Rutki-Głowice. Punktem charakterystycznym miejsca zdarzenia jest również sąsiadująca Szkoła Podstawowa. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu.
Według ustaleń funkcjonariuszy nieznani sprawy tuż po północy przymocowali przyczepkę do samochodu i odjechali w kierunku m. Rutki-Głowice. Być może ktoś widział to zajście lub mijał samochód właśnie ze skradzioną przyczepką.

Dla lepszego zobrazowania sytuacji publikujemy nagranie, na którym widać całe zajście.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją. Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ett
ett
2 lata temu

złodziej jest BARDZIEJ INTELIGENTNY niźli bandit ! płochliwy i co do zasady: ZAINTERESOWANY przedmiotem – jeśli Prawo jest zbyt dla złodzieja STAJE SIĘ ON bardziej w stronę bandyty – we więzieniu spotykają się dość często z większymi wyrokami za kradzież niźli za przemoc gwałt nietykalność cielesną – w więzieniu bandyci rządzą a złodziej jest POŚMIEWISKIEM ! i dlatego z pomocą Społeczeństwa złodziei coraz mniej jako FRAJERÓW na których może se poskakać każdy w tym Społeczeństwo spragnione Igrzysk i chleba czyli aby karać każdego i skutkiem jest wzrost bandytów ! ich siła w więzieniu i w Społeczeństwie ! i boi się bandytów nawet Policja ! vide 11 Listopad każdego roku wspierany przez obecną władzię ! można popatrzeć będzie ich siłę a już miesiąc będzie jak z Policją w Lublinie narodowcy czyli mafia pseudokiboli z Policją regularna bitwa była – i terror w Krakowie maczetami się rozliczają obcinają se rąsie i nóżki… i nikt nie wie zwłaszcza Policja…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x