Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podpisz się pod postulatami do Kolei Mazowieckich


Proszę redakcję, aby zachęciła ludzi dojeżdżających pociągami z/do Mławy do wysłania do spółki Koleje Mazowieckie postulatów, abyśmy mieli lepszy dojazd do pracy, szkoły i domu. Im więcej ludzi wyśle tym lepiej. Tak napisał do redakcji mieszkaniec naszego miasta. Ten apel kierowany jest pod rozwagę zwłaszcza korzystającym z połączeń kolejowych, ich rodzinom i znajomym.


„Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.
ul. Lubelska 26
03-802 Warszawa

[email protected]

To dla mieszkańców Mławy, korzystających z kolei ważne. Postuluję o:

os. 15601 (wydłużenie składu, chociaż by od poniedziałku do piątku)
Warszawa Gdańska (5:29)
Ciechanów (7:12)
Mława (ok. 7:35)

os. 15604 (wydłużenie składu, chociaż by od poniedziałku do piątku)
Mława (ok. 7:53)
Ciechanów (ok. 8:15)
Warszawa Zachodnia peron 8 (ok. 9:57)

os. 15615 (wydłużenie składu)
Warszawa Zachodnia peron 8 (17:13)
Ciechanów (18:50)
Mława (ok. 19:15)
Działdowo (ok. 19:30)

os. 51620 (wydłużenie składu)
Działdowo (ok. 21:30)
Mława (ok. 21:45)
Ciechanów (22:12)
Warszawa Gdańska (23:36)

os. 15613 (wydłużenie pociągu w soboty)
Warszawa Zachodnia peron 8 (16:11)
Ciechanów (17:54)
Mława (ok. 18:21)
Działdowo (ok. 18:35)

os. 51602 (wydłużenie w niedzielę)
Działdowo (ok. 5:31)
Mława (ok. 5:45)
Ciechanów (6:12)
Warszawa Zachodnia peron 8 (7:54)

POSTULUJĘ RÓWNIEŻ:

os. 15411 Warszawa Zachodnia peron 8 (13:12) – Mława (15:17) [kurs w weekendy]
os. 51412 Mława (15:35) – Warszawa Zachodnia peron 8 (17:47) [kurs w weekendy]
os. 51434 Działdowo (19:32) – Warszawa Zachodnia peron 8 (21:48) [kurs od poniedziałku do soboty]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianin
Mławianin
1 rok temu

Tutaj trzeba naciskać na włodarzy miasta. Już pokpili sobie sprawę z zatrzymaniem pociągów EIP to może teraz wezmą się za robotę i zaczną pisać do KM aby pomoc mieszkańcom w dojazdach do i z pracy. Właśnie dzięki takim pracownikom nasze miasto ma podatki czyli jest o co walczyć.

Ewa
Ewa
2 lata temu

To zadanie do załatwienia przez władze lokalne. My miszkamy w województwie mazowieckim więc wszystkie pociągi koleji mazowieckich powinny dojeżdżać do Mławy, a mamy co trzeci. Każdemu mogą być potrzebne, pomysł godny poparcia …

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Mam nadzieję że ktoś już wysłał postulat?

piotr
piotr
2 lata temu

Krzysztof chłopku robisz w polu i tobie dojazdy są niepotrzebne.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  piotr

Nie bądź takii złośliwy, bo sam robisz w USKOMIE, i jezdzisz po Mlawie zbierajac śmieci, niezłą fuche masz, robota tez przjemna. Ubiór masz ładny, i widac Cię z daleka.

MŁAWIAK RODOWITY
MŁAWIAK RODOWITY
2 lata temu

WRESZCIE KTOS normalny walczy o dobre dojazdy do pracy SZACUN.RESZTA. BARANKÓW NIECH SIĘ NIE WCINA.

Piotr
Piotr
2 lata temu

Trzy lata temu przez kilka tygodni były zbierane podpisy do marszałka województwa mazowieckiego oraz do Koleji Mazowieckich o wydłużenie składów i nawet robił to jeden z naszych radnych. Ale skończyło się to tradycyjnie.
Będziemy się starali i w ogóle
Osobiście co kwartał gdy robią zmianę rozkładu wysyłam pismo i maila do KM i co kwartał dostaje od KM ten sam list słowo w słowo ten sam nawet z tym samym błędem ortograficznym, że się starają i wezmą mój głos pod uwagę przy tworzeniu kolejnego rozkładu jazdy
Ogólnie mają nas w D…… Dopuki nikt z ratusza i białego domu nie zaczną ostro protestować by nas z powiatu Mławskiego nie traktować jak ludzi trzeciej kategorii

Krzysztof
Krzysztof
2 lata temu

Chyba się komuś w głowie poprzestawiało są linie na których nawet połowy tyle pociągów nie ma co na tej i ludzie nie piszą takich bzdór. A ciekawe z jakiej linii ten ktoś zabrałby skład żeby jeździł tak jak jemu się podoba. Po prostu szkoda słów na taki egoizm, wstyd!

BART
BART
2 lata temu
Reply to  Krzysztof

Te składy które wymieniłem, stoją na stacji Ciechanów nieraz kilka godzin za nim wrócą do Warszawy.

Hehe
Hehe
2 lata temu

Tak. A ja bym chciał pociąg z widokiem na morze. Spod klatki prosto. Mam wymagania a co.

dzidek
dzidek
2 lata temu

Jabym chcial pendolino.

BART
BART
2 lata temu
Reply to  dzidek

Pendolino to petycja do PKP Intercity.

To jest Polska
To jest Polska
2 lata temu

Haha a to dobre. Jakiś człowieczek ma niewygodny dojazd do pracy i próbuje krzyczeć. Znajdź w takim razie robote bliżej. Ludzie wstają o 3 rano by wyrobic sie na transport a tutaj jakies hrabiostwo chyba musli ze cos zmieni.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  To jest Polska

Ten człowieczek ma rację, tylko że zawsze znajdzie się jakiś „przygłup” który wyskoczy z takim komentarzem.

BART
BART
2 lata temu
Reply to  dzidek

dzidek Dziękuję za poparcie mojego postulatu.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  dzidek

Stawiane słuszne sprawy uczestnicy portalu zawsze winni popierać, poprzedni post o tym pęndolino to nie był mój zwróćcie uwagę na grubość trzcionki, to znak że ktoś się podszywa pod mój nick./niech sie bawi/

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x