Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podpisz się pod postulatami do Kolei Mazowieckich


Proszę redakcję, aby zachęciła ludzi dojeżdżających pociągami z/do Mławy do wysłania do spółki Koleje Mazowieckie postulatów, abyśmy mieli lepszy dojazd do pracy, szkoły i domu. Im więcej ludzi wyśle tym lepiej. Tak napisał do redakcji mieszkaniec naszego miasta. Ten apel kierowany jest pod rozwagę zwłaszcza korzystającym z połączeń kolejowych, ich rodzinom i znajomym.

„Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.
ul. Lubelska 26
03-802 Warszawa

[email protected]

To dla mieszkańców Mławy, korzystających z kolei ważne. Postuluję o:

os. 15601 (wydłużenie składu, chociaż by od poniedziałku do piątku)
Warszawa Gdańska (5:29)
Ciechanów (7:12)
Mława (ok. 7:35)

os. 15604 (wydłużenie składu, chociaż by od poniedziałku do piątku)
Mława (ok. 7:53)
Ciechanów (ok. 8:15)
Warszawa Zachodnia peron 8 (ok. 9:57)

os. 15615 (wydłużenie składu)
Warszawa Zachodnia peron 8 (17:13)
Ciechanów (18:50)
Mława (ok. 19:15)
Działdowo (ok. 19:30)

os. 51620 (wydłużenie składu)
Działdowo (ok. 21:30)
Mława (ok. 21:45)
Ciechanów (22:12)
Warszawa Gdańska (23:36)

os. 15613 (wydłużenie pociągu w soboty)
Warszawa Zachodnia peron 8 (16:11)
Ciechanów (17:54)
Mława (ok. 18:21)
Działdowo (ok. 18:35)

os. 51602 (wydłużenie w niedzielę)
Działdowo (ok. 5:31)
Mława (ok. 5:45)
Ciechanów (6:12)
Warszawa Zachodnia peron 8 (7:54)

POSTULUJĘ RÓWNIEŻ:

os. 15411 Warszawa Zachodnia peron 8 (13:12) – Mława (15:17) [kurs w weekendy]
os. 51412 Mława (15:35) – Warszawa Zachodnia peron 8 (17:47) [kurs w weekendy]
os. 51434 Działdowo (19:32) – Warszawa Zachodnia peron 8 (21:48) [kurs od poniedziałku do soboty]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

16
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianin
Gość
Mławianin

Tutaj trzeba naciskać na włodarzy miasta. Już pokpili sobie sprawę z zatrzymaniem pociągów EIP to może teraz wezmą się za robotę i zaczną pisać do KM aby pomoc mieszkańcom w dojazdach do i z pracy. Właśnie dzięki takim pracownikom nasze miasto ma podatki czyli jest o co walczyć.

Ewa
Gość
Ewa

To zadanie do załatwienia przez władze lokalne. My miszkamy w województwie mazowieckim więc wszystkie pociągi koleji mazowieckich powinny dojeżdżać do Mławy, a mamy co trzeci. Każdemu mogą być potrzebne, pomysł godny poparcia …

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mam nadzieję że ktoś już wysłał postulat?

piotr
Gość
piotr

Krzysztof chłopku robisz w polu i tobie dojazdy są niepotrzebne.

dzidek
Gość
dzidek

Nie bądź takii złośliwy, bo sam robisz w USKOMIE, i jezdzisz po Mlawie zbierajac śmieci, niezłą fuche masz, robota tez przjemna. Ubiór masz ładny, i widac Cię z daleka.

MŁAWIAK RODOWITY
Gość
MŁAWIAK RODOWITY

WRESZCIE KTOS normalny walczy o dobre dojazdy do pracy SZACUN.RESZTA. BARANKÓW NIECH SIĘ NIE WCINA.

Piotr
Gość
Piotr

Trzy lata temu przez kilka tygodni były zbierane podpisy do marszałka województwa mazowieckiego oraz do Koleji Mazowieckich o wydłużenie składów i nawet robił to jeden z naszych radnych. Ale skończyło się to tradycyjnie. Będziemy się starali i w ogóle Osobiście co kwartał gdy robią zmianę rozkładu wysyłam pismo i maila do KM i co kwartał dostaje od KM ten sam list słowo w słowo ten sam nawet z tym samym błędem ortograficznym, że się starają i wezmą mój głos pod uwagę przy tworzeniu kolejnego rozkładu jazdy Ogólnie mają nas w D…… Dopuki nikt z ratusza i białego domu nie zaczną… Czytaj więcej »

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Chyba się komuś w głowie poprzestawiało są linie na których nawet połowy tyle pociągów nie ma co na tej i ludzie nie piszą takich bzdór. A ciekawe z jakiej linii ten ktoś zabrałby skład żeby jeździł tak jak jemu się podoba. Po prostu szkoda słów na taki egoizm, wstyd!

BART
Gość
BART

Te składy które wymieniłem, stoją na stacji Ciechanów nieraz kilka godzin za nim wrócą do Warszawy.

Hehe
Gość
Hehe

Tak. A ja bym chciał pociąg z widokiem na morze. Spod klatki prosto. Mam wymagania a co.

dzidek
Gość
dzidek

Jabym chcial pendolino.

BART
Gość
BART

Pendolino to petycja do PKP Intercity.

To jest Polska
Gość
To jest Polska

Haha a to dobre. Jakiś człowieczek ma niewygodny dojazd do pracy i próbuje krzyczeć. Znajdź w takim razie robote bliżej. Ludzie wstają o 3 rano by wyrobic sie na transport a tutaj jakies hrabiostwo chyba musli ze cos zmieni.

dzidek
Gość
dzidek

Ten człowieczek ma rację, tylko że zawsze znajdzie się jakiś „przygłup” który wyskoczy z takim komentarzem.

BART
Gość
BART

dzidek Dziękuję za poparcie mojego postulatu.

dzidek
Gość
dzidek

Stawiane słuszne sprawy uczestnicy portalu zawsze winni popierać, poprzedni post o tym pęndolino to nie był mój zwróćcie uwagę na grubość trzcionki, to znak że ktoś się podszywa pod mój nick./niech sie bawi/