Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krzysztof Przybyłko nowym liderem bowling


Pierwsze cztery kolejki fazy finałowej za nami. W pierwszej kolejce z wynikiem 180 bezkonkurencyjny okazał się Witek Roszkowski. Druga kolejka należała do Jarka Krystkiewicz , który pokonał swojego brata Zbyszka Krystkiewicza 174 do 167. W trzeciej kolejce triumfował Jarek Rykowski, który z wynikiem 221 punktów ustanowił nowy rekord ligi indywidualnej w sezonie 2018/2019. Ostatnia kolejka należała do Krzysztofa Przybyłko, który w bezpośrednim spotkaniu wygrał z Witkiem Roszkowskim  209 do 146. Jak się okazało, ten wynik zapewnił Krzysztofowi pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej po czterech kolejkach (247,4). Na drugim miejscu znajduje się ubiegłoroczny mistrz Paweł Koronowski z wynikiem 225p. Trzecie miejsce przypada Andrzejowi Śledzińskiemu z wynikiem 213,2. kolejne mecze fazy finałowej już w następny wtorek czyli 6 listopada.


źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x