Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czwórka uczniów „siódemki” wśród laureatów konkursu „Bohaterowie książek H. Rudnickiej”


29 października w ZPO nr 2 w Mławie odbyło się uroczyste podsumowanie  Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Literackiego pt.  „Bohaterowie książek H. Rudnickiej”, który w tym roku obchodził swoje 25 lecie.


W części plastycznej czworo uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 zostało laureatami . Wśród nich byli: Jakub Szymański uczeń klasy II d, który zajął  III miejsce, Sylwia Modzelewska uczennica klasy VI a – II miejsce, Irmina Kądrzycka uczennica klasy VI c – III miejsce. Wyróżnienie otrzymała Kornelia Lewandowska uczennica klasy VI b.

Źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x