Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

22-latek miał 87 porcji dilerskich marihuany


Mławscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali młodego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki to w przeliczeniu ponad 87 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych.

Mławscy kryminalni na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że młody mężczyzna posiada środki odurzające w postaci marihuany. Informacja się potwierdziła.

Podczas kontroli drogowej policjanci znaleźli susz roślinny w kieszeni jego kurtki oraz w bocznych drzwiach samochodu zawiniątko z środkiem odurzającym o silnej woni marihuany. Funkcjonariusze przeszukali też miejsca zamieszkania mężczyzny. W pokoju w szafie ujawniono reklamówkę z suszem roślinnym. Ponadto mundurowi zabezpieczyli wagę jubilerską i pieniądze polskie w kwocie ponad 4 tys. zł. Znalezione narkotyki to w przeliczeniu ponad 87 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych. Właściciel środków, 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego został zatrzymany i trafił do aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
git
Gość
git

W kryminale przetestują go , aby tylko w ciążę nie zaszedł.

Pyska
Gość
Pyska

Lolo pewnie 500+

Lolo
Gość
Lolo

Każdy kto pracuje to ma na rower i jakieś 12;15 letnie audi A Pan „Mlawianin” pewnie bezrobotny oknem wygląda co sąsiad ma A Ja ni mom,haha

Ojojoj
Gość
Ojojoj

Oj to nie Mlawianin chyba pisze,tylko jakiś burak ze wsi i to bez wykształcenia i nie radzi sobie w życiu A innym zazdrości? !

Mławianin
Gość
Mławianin

Ganiać jeszcze tych co petem handlują i spirytem, tu akurat jakoś mławska policja sie wykazać nie potrafi a może sie boi, gnojki jeżdzą mercedesami, audiczkami a człowiek z uczciwej pracy na dobry rower nie stać.

Lolek
Gość
Lolek

Pedofilia i narkotyki;to jest najważniejsze,karać, łapać i kastracja

Ja emerytka
Gość
Ja emerytka

Dzieciom pod szkołami to g.wno sprzedają, śmieci nie ludzie,wyśmienita robota panowie policjanci!!! A nie papieroski jakieś śmieszne ;niech sobie babuszki dorobia do zasiłków!

Tomaszek
Gość
Tomaszek

Bardzo dobrze, czekamy na więcej oby tak dalej

Ruda
Gość
Ruda

Bardzo dobrze. Niech się biorą za tych gnojk.w

Iza
Gość
Iza

Dobra robota