Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
lotos subway mlawa
Logo
meblolux

22-latek miał 87 porcji dilerskich marihuany


Mławscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali młodego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki to w przeliczeniu ponad 87 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych.

Słoneczne ogrody Mława

Mławscy kryminalni na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że młody mężczyzna posiada środki odurzające w postaci marihuany. Informacja się potwierdziła.

Podczas kontroli drogowej policjanci znaleźli susz roślinny w kieszeni jego kurtki oraz w bocznych drzwiach samochodu zawiniątko z środkiem odurzającym o silnej woni marihuany. Funkcjonariusze przeszukali też miejsca zamieszkania mężczyzny. W pokoju w szafie ujawniono reklamówkę z suszem roślinnym. Ponadto mundurowi zabezpieczyli wagę jubilerską i pieniądze polskie w kwocie ponad 4 tys. zł. Znalezione narkotyki to w przeliczeniu ponad 87 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych. Właściciel środków, 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego został zatrzymany i trafił do aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
git

W kryminale przetestują go , aby tylko w ciążę nie zaszedł.

Pyska

Lolo pewnie 500+

Lolo

Każdy kto pracuje to ma na rower i jakieś 12;15 letnie audi A Pan „Mlawianin” pewnie bezrobotny oknem wygląda co sąsiad ma A Ja ni mom,haha

Ojojoj

Oj to nie Mlawianin chyba pisze,tylko jakiś burak ze wsi i to bez wykształcenia i nie radzi sobie w życiu A innym zazdrości? !

Mławianin

Ganiać jeszcze tych co petem handlują i spirytem, tu akurat jakoś mławska policja sie wykazać nie potrafi a może sie boi, gnojki jeżdzą mercedesami, audiczkami a człowiek z uczciwej pracy na dobry rower nie stać.

Lolek

Pedofilia i narkotyki;to jest najważniejsze,karać, łapać i kastracja

Ja emerytka

Dzieciom pod szkołami to g.wno sprzedają, śmieci nie ludzie,wyśmienita robota panowie policjanci!!! A nie papieroski jakieś śmieszne ;niech sobie babuszki dorobia do zasiłków!

Tomaszek

Bardzo dobrze, czekamy na więcej oby tak dalej

Ruda

Bardzo dobrze. Niech się biorą za tych gnojk.w

Iza

Dobra robota