Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

22-latek miał 87 porcji dilerskich marihuany


Mławscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali młodego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki to w przeliczeniu ponad 87 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych.

Sprzedam Piec


Mławscy kryminalni na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że młody mężczyzna posiada środki odurzające w postaci marihuany. Informacja się potwierdziła.

Podczas kontroli drogowej policjanci znaleźli susz roślinny w kieszeni jego kurtki oraz w bocznych drzwiach samochodu zawiniątko z środkiem odurzającym o silnej woni marihuany. Funkcjonariusze przeszukali też miejsca zamieszkania mężczyzny. W pokoju w szafie ujawniono reklamówkę z suszem roślinnym. Ponadto mundurowi zabezpieczyli wagę jubilerską i pieniądze polskie w kwocie ponad 4 tys. zł. Znalezione narkotyki to w przeliczeniu ponad 87 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych. Właściciel środków, 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego został zatrzymany i trafił do aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
git
git
2 lata temu

W kryminale przetestują go , aby tylko w ciążę nie zaszedł.

Pyska
Pyska
2 lata temu

Lolo pewnie 500+

Lolo
Lolo
2 lata temu

Każdy kto pracuje to ma na rower i jakieś 12;15 letnie audi A Pan „Mlawianin” pewnie bezrobotny oknem wygląda co sąsiad ma A Ja ni mom,haha

Ojojoj
Ojojoj
2 lata temu

Oj to nie Mlawianin chyba pisze,tylko jakiś burak ze wsi i to bez wykształcenia i nie radzi sobie w życiu A innym zazdrości? !

Mławianin
Mławianin
2 lata temu

Ganiać jeszcze tych co petem handlują i spirytem, tu akurat jakoś mławska policja sie wykazać nie potrafi a może sie boi, gnojki jeżdzą mercedesami, audiczkami a człowiek z uczciwej pracy na dobry rower nie stać.

Lolek
Lolek
2 lata temu

Pedofilia i narkotyki;to jest najważniejsze,karać, łapać i kastracja

Ja emerytka
Ja emerytka
2 lata temu

Dzieciom pod szkołami to g.wno sprzedają, śmieci nie ludzie,wyśmienita robota panowie policjanci!!! A nie papieroski jakieś śmieszne ;niech sobie babuszki dorobia do zasiłków!

Tomaszek
Tomaszek
2 lata temu

Bardzo dobrze, czekamy na więcej oby tak dalej

Ruda
Ruda
2 lata temu

Bardzo dobrze. Niech się biorą za tych gnojk.w

Iza
Iza
2 lata temu

Dobra robota

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x