Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Coś dla koneserów. Koncert Kuby Stankiewicza w szkole muzycznej


Kuba Stankiewicz – wybitny polski jazzman, kompozytor i pianista – wystąpi w Mławie w sobotę 10 listopada w koncercie „Pieśni Jana Kochanowskiego”. Fundacja For ART, Burmistrz Miasta Mława, a także dyrektorzy Miejskiego Domu Kultury i Państwowej Szkoły Muzycznej zapraszają mieszkańców na to wyjątkowe wydarzenie. Sala Koncertowa PSM (ul. Sienkiewicza 24), sobota 10 listopada br., godzina 18:00. WSTĘP WOLNY!

Kuba Stankiewicz skomponował muzykę do pieśni Jana Kochanowskiego zawartych w księgach pierwszych i wtórych. Mława jest jednym z dwóch miast, gdzie jazzman wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami zagra dla publiczności w ramach projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Kultura Dostępna. Narodowe Centrum Kultury 2018.

Poza Kubą Stankiewiczem (fortepian) na scenie wystąpią Jacek Kotlarski – wokal, Maciej Sikała – saksofony, Wojciech Pulcyn – kontrabas oraz Sebastian Frankiewicz – perkusja.

Organizatorami koncertu są Fundacja For ART oraz Burmistrz Miasta Mława, współorganizatorami – Miejski Dom Kultury w Mławie i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Mławie. Koncert jest wpisany w kalendarz imprez organizowanych z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Bezpłatne miejscówki będą dostępne w MDK i PSM od 5 listopada. Serdecznie zapraszamy!

Źródło:  UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500