Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiemy już kto zagra w Rockowaniach


Już w najbliższą 3 listopada w Miejskim Domu Kultury odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA, na którym zobaczymy zespoły grające muzykę z pogranicza rocka, heavy metalu czy punk rocka. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 22.00. Lista zakwalifikowanych zespołów i harmonogram wydarzenia dostępne poniżej.


Rockowania to festiwal bez ograniczeń wiekowych i stylistycznych. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje. Główną częścią Festiwalu jest PRZEGLĄD amatorskich zespołów grających szeroko pojętą muzykę rockową. Pierwszy etap szesnastej edycji, czyli wybór zespołów, dobiegł końca. W najbliższą sobotę można będzie usłyszeć mocne grunge’owe brzmienia oraz teksty bez cenzury. Poznajcie zespoły zakwalifikowane do konkursu.

Lista zakwalifikowanych zespołów Rockowania 2018:

 1. Portfinger
 2. Wizja Lokalna
 3. Łaski Bez
 4. Release
 5. Steel Habit
 6. Insidious
 7. Hot Streak
 8. Dispelled Rality
 9. K.A.C.
 10. 68M
 11. Pod Kontrolą
 12. Skør

Numer, przy którym pojawia się nazwa zespołu nie jest równoznaczny z jego oceną, ani nie wskazuje na kolejność występowania w dniu 3 listopada. O kolejności występowania uczestnicy Przeglądu zostaną powiadomieni e-mailowo.

PROGRAM

godz. 12.00 – Przesłuchania zespołów biorących udział w Przeglądzie
ok. godz.15.00 – Przerwa
od godz. 15.30 – Przesłuchania zespołów biorących udział w Przeglądzie
godz. 17.00 – Obrady jury
ok. godz. 18.00 – Ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród
godz. 18.00 – Przerwa
godz. 20.00 Koncert zespołu CHEMIA

Skład jury:

– Łukasz ‚Luke’ Drapała – wokalista zespołu CHEMIA

– Adam Ejnik – dziennikarz Radia 7

– Wojtek Balczun – muzyk zespołu CHEMIA

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x