Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradł dla siebie, czy na handel?


26 października w godzinach porannych w ręce przasnyskiej policji trafił zatrzymany przez ochronę sklepu Biedronka jeden z mieszkańców grodu nad rzeką Węgierką. Mieszkaniec Przasnysza dopuścił się bowiem pospolitej kradzieży. Ochrona zatrzymała go tuż po tym jak w sklepie dokonał kradzieży znicza o wartości 30 złotych. Ciekawe czy ze światełkiem chciał odwiedzić groby swoich bliskich, czy może przyświecał mu bardziej pragmatyczny cel?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Maja
Gość
Maja

A co nas Przasnysz obchodzi?

Gość
Gość
Gość

A co mnie obchodzi, że Ciebie nie obchodzi? Znajdą się zapewne czytelnicy, których obchodzi. Nie czytaj artykułów działu „u sąsiadów” – proste.