Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Ukradł dla siebie, czy na handel?


26 października w godzinach porannych w ręce przasnyskiej policji trafił zatrzymany przez ochronę sklepu Biedronka jeden z mieszkańców grodu nad rzeką Węgierką. Mieszkaniec Przasnysza dopuścił się bowiem pospolitej kradzieży. Ochrona zatrzymała go tuż po tym jak w sklepie dokonał kradzieży znicza o wartości 30 złotych. Ciekawe czy ze światełkiem chciał odwiedzić groby swoich bliskich, czy może przyświecał mu bardziej pragmatyczny cel?

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Maja
Gość
Maja

A co nas Przasnysz obchodzi?

Gość
Gość
Gość

A co mnie obchodzi, że Ciebie nie obchodzi? Znajdą się zapewne czytelnicy, których obchodzi. Nie czytaj artykułów działu „u sąsiadów” – proste.