Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pasowanie na „Przedszkolaka starszaka” w SP 3


Pod koniec  października przedszkolaki z grup zerowych Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów tejże szkoły przez pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego.


Dzieci w pięknych odświętnych strojach wykonały program artystyczny, prezentując swoje recytatorskie i wokalne umiejętności. Pan dyrektor z wielką radością pasował każde z dzieci mianując je „Przedszkolakiem starszakiem”. Tego dnia dzieci otrzymały pamiątkowe książki i dyplomy.

Źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x