Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Alarm i ewakuacja w budynku KPP w Mławie


We wtorek w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mławie, miał miejsce próbny alarm ewakuacyjny. O godz. 10:30 wszyscy pracownicy opuścili budynek.


Ćwiczenia trwały przez pół godziny. Zgodnie z przepisami, miały one na celu przygotować pracowników do ewakuacji, do której może dojść w sytuacji rzeczywistego zagrożenia. W ćwiczeniach brał udział jeden zastęp strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

Zobaczcie zdjęcia.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

fot. KPP Mława


Zobacz także…

Strażacy jechali na ćwiczenia. Po drodze uratowali człowieka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x