Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie z dietetykiemPaździernik jest miesiącem, kiedy jest już chłodno i często zdarzają się infekcje. Dlatego tak ważne jest zdrowe odżywianie.  23 października odbyło się spotkanie z panią dietetyk z Nature Hausa, w którym uczestniczyły klasy IV i V. Pani dietetyk mówiła dzieciom o najważniejszych nawykach żywieniowych. Dietetyczka ostrzegała czego nie powinny spożywać w dużych ilościach (słodycze, sól, słodkie napoje), ponieważ może to spowodować wiele chorób takich jak cukrzyca czy nadciśnienie. Zachęcała także do picia wody, bo jest ona  bardzo ważna, pomaga we wszystkich procesach odbywających się w organizmie.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x