Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Raz na ludowo w Katolickiej Szkole Podstawowej


100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości stało się doskonałą okazją do zorganizowania w Katolickiej Szkole Podstawowej uroczystości pod hasłem „Raz na ludowo”. W imprezie skierowanej do dzieci z klas 0-III i ich rodziców wzięło udział ponad 150 osób.

Udział zespołów ludowych „Lipowiacy” oraz „Mławiacy” sprawił, że zarówno dzieci jak i dorośli doskonale się bawili. Nie mogło zabraknąć nauki ludowych tańców. Uczestnicy wspólnie wykonali poloneza oraz wzięli udział w popularnych ludowych zabawach. Po wspólnych tańcach wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Stoły uginały się od swojskiego jadła, a amatorów serwowanych pyszności nie brakowało. Posileni uczestnicy imprezy wrócili do zabawy. Na dzieci czekały ludowe wycinanki czy gigantyczne kolorowanki o tematyce wiejskiej, a dorośli mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy uczestnicy imprezy z pewnością dobrze się bawili.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

www.ksp.mlawa.pl

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta


Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]