Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyszyngton pierwszym liderem. Siedem ekip na starcieReprezentanci Wyszyngtonu zostali pierwszymi liderami trzeciej edycji Mławskiej Ligi Koszykówki. O wysokiej wygranej nad Dragonsami Mława przesądziły głównie udane akcje w wykonaniu Bartosza Tyszki.

W dwóch premierowych kwartach miał problemy z regularnym trafianiem do kosza. Przełożyło się  to na wynik rywalizacji – na przerwę „Smoki” schodziły z ośmiopunktową przewagą (21:13). Jednak po zmianie stron rozpoczął się koncert Bartka. Wspierany m.in. przez Jakuba Tomkielskiego i Krzysztofa Ćwika (obaj rzucili po 10 punktów) odwrócił zupełnie losy konfrontacji. Tyszka zakończył bój z dwudziestoma pięcioma oczkami na koncie. Wyszyngton triumfował ostatecznie 52:37 – trzynaście punktów dla Dragons  rzucił Maciej Wiśniewski.

Obrońcy tytułu, czyli gracze MOSiR-u Ciechanów, okazali się lepsi od debiutantów z Novi Działdowo. Szybko wypracowali sobie dużą przewagę, której nie zniwelował nawet zryw przeciwników w ostatniej kwarcie. Triumfowali 40:32, mając egzekutorów w osobach Artura Dobrzyńskiego (13 punktów, osiem zbiórek) i Aleksa Szepina (11 punktów, trzy celne „trójki). Wśród pokonanych wyróżnił się Wojciech Nowakowski (osiem punktów, sześć zbiórek).

W ostatnim pojedynku NNI Basket pokonało działdowski Dream Team. Głównym aktorem zmagań okazał się zawodnik z Nidzicy Dawid Szempliński. Zdobył 24 oczka  – nie trafiając zaledwie jednego z dziesięciu oddanych rzutów z gry.

Druga kolejka zostanie rozegrana w środę 7 listopada. Oto zestaw par: WML Squad – Dragons, Wyszyngton – NNI Basket, MOSiR Ciechanów – Dream Team Działdowo,  Novi Działdowo- pauza.

Wyniki

I kolejka: Wyszyngton – Dragons Mława 52:37, MOSiR Ciechanów – Novi Działdowo 40:32, Dream Team Działdowo – NNI Basket 38:50, WML Squad Mława – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x