Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spacerku nie było, ale nie zabrakło opowieści


Niesprzyjająca aura sprawiła, że zapowiadany,  spacer  z prof. Leszkiem Zygnerem szlakiem „ Mławskich bohaterów walk o niepodległość Polski” miał nieco odmienną formę. Zastąpiło go spotkanie w  Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej. Nie zabrakło jednak ciekawych opowieści dotyczących ludzi i miejsc związanych z walką o odzyskanie niepodległości w naszym mieście i okolicach.


Opowieści poparte licznymi ilustracjami dotyczyły przede wszystkim okres poprzedzający odzyskanie niepodległości. Szczególne miejsce znalazł w nich Klemens Henryk Sokalski i jego koledzy z Polskiej Organizacji Wojskowej.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x