Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkaniec Lipowca Kościelnego poszukiwany listem gończym


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w dniu 11.10.2018 r., w celu zatrzymania


Tomasza Stanisława MICHALAKA, s. Stanisława

ur. 06.09.1998 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Lipowiec Kościelny, powiat mławski

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.). Ponadto, zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 997 lub 112 ( z tel. komórkowego).

źródło: AZ/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
uuyu
uuyu
5 lata temu

interesujące jest jak wielu jeszcze jest chętnych żyć lekko, łatwo i przyjemnie kosztem innych… w sytuacji kiedy China już POSIADA a i Europa / USA będzie za chwilkę używać google glass i inne systemy sztuczna Inteligencja i inne DNA, sztuczne nosy, etc. i wreszcie ten Świat dla ludzi szemranych uzależnionych wszelakich MUSI się skończyć… PROGRAMMER JESTEM I PRACUJEMY BY WAS WSZYSTKICH NA MARSA WYSŁAĆ !!! już wkrótce albo co niektórych nawet UBIĆ jako niereformowalnych ! z dronów będziemy Was ubijać NA ŚMIERĆ !!!

koński ryj
koński ryj
5 lata temu

pewnie latał dla brudasów.

mławiak
mławiak
5 lata temu
Reply to  koński ryj

a może ty latasz skoro wiesz

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x