Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zginęła mu koparko-ładowarka i ciągnik warte 350 tys. zł. Nawet o tym nie wiedział


Jednemu z mieszkańców Dzielina (gm. Czernice Borowe) z gospodarstwa położonego w Chojnowie w nocy z 23 na 24 października br.  złodzieje wyprowadzili koparko – ładowarkę o wartości około 250 tyś. złotych ale również ciągnik rolniczy marki John Deere 6820 o wartości ponad 100 tyś. złotych.  Sam właściciel skradzionych pojazdów nawet o tym nie wiedział.

– 24 października br. około godz. 20.20 w Chojnowie (gm. Czernice Borowe), policjanci z Posterunku Policji w Krasnem za budynkami po byłym PGR, ujawnili koparko-ładowarkę m-ki JCB, której miejsce postoju oraz stan techniczny mógł wskazywać na fakt, że może ona pochodzić z przestępstwa. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się gdy dotarli do mieszkańca Dzielina, który nie wiedział o zaistniałej kradzieży w jego gospodarstwie – podaje asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

mlawiaku zawsze możesz stać się tym bogaczem ze wsi tylko najpierw nawąchaj się gnoju,potem weś kilka tysięcy kredytu i bądż panem.POWODZENIA.

mławiak
Gość
mławiak

unia im tyle wali że nawet nie wiedzą co mają rolnicy to pany darmowej kasy

polakRobak
Gość
polakRobak

Całe szczęście że głosują na pis hahaha pomyśl człowieku do piwnicy garażu albo innego schowka codziennie zaglądasz czy ci nic nie ukradli a że nie masz traktora za 200 tysięcy to zazdrościsz

mławiak
Gość
mławiak

ha ha darmowego z uni nie