Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akcja „Cała Wieczfnia czyta dzieciom” powraca!


Pani Karolina Chmielewska – podinspektor ds. społecznych to kolejna osoba, która czytała przedszkolakom w ramach akcji „Cała Wieczfnia czyta dzieciom”. Tym razem grupa z uwagą wysłuchała opowiadania „Kubusiowe zawody”.


Kiedy wichura rujnuje Kłapouchemu jego szałas z patyków, Kubuś wpada na genialny pomysł! Czemu nie wykorzystać patyków do zabawy? Skrzykuje wszystkich przyjaciół nad rzeczkę i proponuje zawody. Zabawa rozkręca się, a przyjaciele uczą się przy okazji, jak ustalać sprawiedliwe zasady i grać fair. Po zakończeniu czytania przyszedł czas na sprawdzenie znajomości treści. W pierwszym zadaniu dzieciaki ustalały kto z przyjaciół Kubusia Puchatka znalazł się w kolejnych drużynach oraz wygrał rywalizację w ramach swojej grupy. W kolejnym zadaniu należało pomalować patyk na odpowiedni kolor tak, aby pasował do postaci z opowiadania. Oj było się nad czym głowić.

autor i fot.: GBP w Wieczfni Kościelnej

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x