Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiana czasu na zimowy, być może po raz ostatni


Przypominamy! Już jutro czeka nas zmiana czasu z letniego na zimowy. W niedzielę 28 października przestawiamy zegarki o godzinie 3:00, zmieniając godzinę na 2:00. Zmiana czasu w Polsce jest przeprowadzana zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z 3 listopada 2016 roku. Odbywa się ona w dokładnie wskazanym ustalonym dniu i określonej godzinie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Możliwe, że tegoroczna zmiana czasu na zimowy będzie ostatnią zmianą w czasu w Polsce.  Komisja Europejska nie chce, aby w Unii Europejskiej czas był zmieniany. Argumentuje, że zmiana czasu może powodować problemy zdrowotne, powoduje też duże kłopoty logistyczne w wielu dziedzinach życia społecznego i przemysłowego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek Nowak
Leszek Nowak
2 lata temu

A ja w ogóle czasu nie mam i tak pewnie zostanie 🙂

Zima zima
Zima zima
2 lata temu

Ja lubię czas zimowy i tak powinno cały czas zostać 🙂

Lato lato
Lato lato
2 lata temu

Ja lubię czas letni i tak mogłoby zostać 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x