Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Będzie ciemno na kilkunastu ulicach z powodu przerw w dostawie energii


Między 5 a 8 listopada ENERGA-OPERATOR SA będzie prowadzić w Mławie prace modernizacyjne polegające na wymianie rozdzielnic niskiego napięcia w stacjach transformatorowych. W tych dniach, do godziny 17:00 możemy spodziewać się przerw w dostawie energii. Szczegóły są zawarte w depeszy przesłanej przez dostawcę.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


ENERGA-OPERATOR SA, Oddział w Płocku, uprzejmie informuje, że w związku z pozytywnym rozstrzygnięciem postępowań przetargowych, realizowane będą prace modernizacyjne na terenie miasta Mława, polegające na  wymianie wyeksploatowanych oraz awaryjnych rozdzielnic niskiego napięcia (nN) w stacjach transformatorowych: S6-01235 Mława Płocka, S6-1662 Mława Targowa,  S6-196 Mława Kościelna, S6-223 Mława Technikum Ekonomiczne. W związku z powyższym, w dniach: 05,06,07,08 listopada 2018 roku, w godzinach 8:00 – 17:00 wystąpią utrudnienia, związane z przerwami w zasilaniu, dla Odbiorców Mławy zamieszkałych przy ulicach: Padlewskiego, Wasiłowskiego,  Kościelna, Przyrynek, Kapliczna, Rynkowa, Targowa, Poświętna, Gabriela Narutowicza, Smolarnia, Warszawska, Browarna, Bracka, Powstańców Styczniowych, Henryka Sienkiewicza 15/13.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Troglo
Troglo
2 lata temu

Co ta energa odp….., tyle za prąd się płaci, a sieć jak ze średniowiecza

sas
sas
2 lata temu
Reply to  Troglo

w ciechanowie lepij

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x