Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Inkubator Mława szkolenia

3×10 wystawa fotografii Macieja Jóźwiaka w MDKNowa wystawa w Galerii Foyer to gratka dla osób, które uwielbiają fotografię krajobrazową, okolicznościową i przyrodniczą. W Mławie nie brakuje entuzjastów takich ekspozycji, jak i samej fotografii. Temat zbliżającej się wystawy, choć brzmi tajemniczo i lakonicznie, to ma znaczenie klasyfikujące i sugeruje podział na kryteria tematyczne. W Mławie zobaczymy dziesięć fotografii z Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą 1939, dziesięć zdjęć ukazujących malownicze okolice rzeki Orzyc oraz tyle samo ujęć ze zwierzętami polskich puszcz i lasów. Na spotkanie z twórcą zapraszamy już 5 listopada. Rozpoczęcie wernisażu o godz. 19.00.

Słoneczne ogrody Mława

To nie jest wystawa skierowana tylko do pasjonatów fotografii. Autor wystawy Maciej Jóźwiak od dziesięciu lat poświęca swój wolny czas na fotografowanie jednej rzeki, jak podkreśla „mojej” rzeki – Orzyca oraz szuka inspiracji do opowiadania o otaczającej nas rzeczywistości za pomocą obiektywu, którym rejestruje nie tylko najbardziej spektakularne wydarzenia, ale również życie zwierząt. Ilość ujęć można liczyć w tysiącach, ale kilkanaście z nich to prawdziwe perły. Jedno ze zdjęć zostało nagrodzone złotym medalem w konkursie na najlepsze zdjęcie 2016 r. w konkursie Photo Art Medica, wiele z nich znalazło się w albumie wydanym przez gminę Krasnosielc oraz na okładkach publikacji.

Maciej Jóźwiak – lekarz stomatolog z Warszawy, w wolnych chwilach fotograf i wielki entuzjasta rzeki Orzyc oraz jej makrokosmosu. Fotografowaniem Orzyca zajmuje się od 10 lat. Jest to dla niego temat rzeka, w znaczeniu dosłownym i przenośnym.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500