Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiadomości dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców i pracodawców


W dniu 6 listopada 2018 r. o godzinie 11:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy (sala 206, II piętro) rozpocznie się konferencja. Tematyka spotykania kierowana jest do przedsiębiorców i pracodawców oraz osób planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą.


Prelegentami spotkania będą Powiatowy Urząd Pracy w Mławie, Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy – Lokalna Grupa Działania. Jednocześnie będzie można skorzystać z porad indywidualnych ww. jednostek oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Państwowej Inspekcji Pracy.

źródło: PUP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x