Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To będzie noc pełna grozy…


źródło: Kino Kosmos/FB


Lubicie się bać? – Jak co roku w Halloween mławskie kino Kosmos zaprasza na maraton filmów grozy. W nadchodzącą środę 31 października br. podczas jednej nocy będzie można zobaczyć aż trzy filmy w specjalnej cenie 30 zł. 

– Zapraszamy na wyjątkową i pełną grozy ucztę filmową. Na początku trochę śmiechu, lecz później horrory z prawdziwego zdarzenia, po których śnią się koszmary, a ciemne zakamarki zdają się kryć więcej, niż tylko kurz 😉 31 października podczas jednej nocy zobaczycie aż trzy filmy w specjalnej cenie 30 zł. – czytamy na fanepage’u  kina Kosmos.

Radzimy się pośpieszyć, ponieważ decydowana większość biletów na Noc Horrorów została już zarezerwowana.

Przejdź na stronę kina…

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x