Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Płetwal nie próżnował nad morzem. Siedem krążków w Sopocie


Reprezentanci mławskiego Płetwala wzięli udział w tegorocznej edycji pływackiego memoriału poświęconego pamięci Andrzeja Pawińskiego. Wraz z trenerem Tomaszem Szczepańskim do Sopotu wybrało się siedmioro młodych zawodników.


Do domu wrócili z siedmioma medalami – to pozwoliło uplasować się w klasyfikacji drużynowej na dziewiątej pozycji. To duży sukces, zważywszy na to, ze konkurencja była wyjątkowo mocna. Na starcie stanęli głównie przedstawiciele klubów z Wybrzeża. Wśród nich nie brakowało medalistów mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich.

Dwukrotnie na podium przebili się Natalia Tomczak i Jakub Szczepański. Dwunastolatka cieszyła się z dwóch srebrnych krążków. Natomiast jej starszy o cztery lata kolega urozmaicił bardziej swoją zdobycz. Na 100 metrów stylem klasycznym sięgnął po złoto, a na 100 metrów stylem motylkowym po srebro.

Pojedynczy sukces zanotowała troje młodych pływaków. Bartłomiej Kozieł był drugi na 100 metrów stylem motylkowym, Julia Błażkiewicz trzecia na 100 metrów stylem dowolnym, a Jan Ślędziński okazał się najlepszy w rywalizacji na 100 metrów stylem dowolnym.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x