Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkoła dawniej i dziś we wspomnieniach


W dniu 23 października 2018 roku do biblioteki Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 przybyły dwie panie: Danuta Gutkowska i Maria Walendziak emerytowane nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, które uczyły w naszej szkole od momentu jej powstania – 1990roku.


W spotkaniu brały udział dzieci z klasy IIe wraz z wychowawczynią panią Beatą Kurkiewicz. Na spotkaniu dzieci miały możliwość porównania szkoły dawniej a dziś.
–„Nie wiedziałyśmy, że jesteśmy wam tutaj potrzebne” –na wstępie  powiedziały skromnie nasze Panie. Przebieg całego spotkania, ciekawe pytania dzieci, interesujące opowieści „emerytek” o początkach ich pracy, pokazało nam wszystkim, jak ważna była ta wizyta.

Źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x