Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ruszyła indywidualna liga bowling


Po trzech miesiącach przerwy  ruszyła pierwsza liga w tym sezonie,a jest nią VI Edycja Indywidualnej Ligi Bowlingowej. Gra w niej dwudziestu siedmiu zawodników podzielonych na trzy grupy.


Z fazy grupowej do finałów awansowało 16 najlepszych zawodników. W grupie A najlepiej poradził sobie zwycięzca V edycji Paweł Koronowski wygrywając siedem z ośmiu meczów w fazie grupowej. Z tej grupy awansowali również : Zbyszek Krystkiewicz, Wojtek Czaplicki, Jarek Krystkiewicz oraz Witold Roszkowski.

W grupie B najwięcej meczów wygrał Sławek Szerszeń, a awans z tej grupy zapewnili sobie :Krzysiek Koronowski, Karol Roniewicz, Kacper Tomkiel, Jarek Goschorski, oraz  Jarek Rykowski.

Grupę C wygrał Krzysztof Przybyłko jak się później okazało uzyskał najwięcej punktów z wszystkich zawodników (334). Wielki szacunek trzeba uznać  Agnieszce Goschorskiej , która jako jedyna kobieta awansowała do fazy finałowej. Awans wywalczyli również :Andrzej Śledziński , Irek Wypych oraz Krzysztof Czaplicki.

Wszystkich chętnych lubiących obserwować grę w bowling zapraszamy w każdy wtorek od godziny 18:30 w tym czasie będą rozgrywane mecze fazy finałowej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x