Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Żuromin. Dwie ludzkie czaszki podrzucone w reklamówkach


fot. ilustracyjne

W poniedziałek 22 października w Żurominie odnalezione zostały dwie ludzkie czaszki włożone do reklamówek i porzucone na cmentarzu. Na razie  trudno ustalić ich pochodzenie i powiedzieć dlaczego zostały porzucone przy jednym z grobowców.

– Dwie ludzkie czaszki umieszczone w reklamówkach zostały znalezione na cmentarzu, w tujach obok jednego z grobowców. Mławska prokuratura prowadzi w tej sprawie postępowanie – informuje Marek Łasicki zastępca Prokuratora Rejonowego w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Dwoje studentów medycyny zapewne gdzieś teraz klnie pod nosem, bo wykonawca nie wywiązał się z umowy 😉

obserwator
Gość
obserwator

To są zdjęcia tej samej czaszki.

thekorrdon
Gość
thekorrdon

Czytaj opis zdjęcia

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Bo to pewnie czaszki jednojajowych bliźniaków. W dodatku na zdjęciu brakuje reklamówki ;D