Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Cementowóz staranował bariery i wjechał w ogrodzenie posesji


Dziś w nocy około godziny 2:30 na krajowej „siódemce” w Strzegowie na ulicy Wyzwolenia  cementowóz bez ładunku staranował bariery ochronne ustawione wzdłuż drogi i zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu posesji. W pojeździe znajdował się tylko kierowca, który nie odniósł obrażeń. Miejsce wypadku zabezpieczali strażacy, a ponieważ pojazd znalazł się całkowicie poza jezdnią nie było utrudnień w ruchu. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Michał
Gość
Michał

Dzieki Bogu lub szczesciu jak kto woli dobrze ze to w nocy sie dzialo…gdyby to byl dzien i ludzie na chodniku przy barierkach bylaby tragedia! Barierki wykoszone jakby byly ze slomy. Chociaz to nie dziwne przy tej masie. Uwazajmy prosze.

Jakub Panfil
Gość
Jakub Panfil

Kurde blade

Zenek
Gość
Zenek

Do nauki