Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP Zawady. Ślubuję być dobrym uczniem


12 października uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Zawadach złożyli uroczyste ślubowanie. W tym roku pasowania na ucznia dostąpiło 10-ro dzieci. Na pamiątkę każdy otrzymał Dyplom Pasowania na Ucznia.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o dobre imię szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą. Swym zachowaniem i nauką będę sprawiać radość rodzicom i nauczycielom – ślubowali uczniowie.

Uroczyste ślubowanie odbyło się na nowej sali gimnastycznej szkoły. Dzieci rozpoczęły uroczystość wspaniałym występem artystycznym, który zachwycił wszystkich zebranych.

Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała dyrektor szkoły pani Barbara Stańczak.  W uroczystości  wziął udział pan Jarosław Goschorski- Wójt  Gminy Lipowiec Kościelny. Pan Wójt złożył pierwszakom gorące gratulacje w tym, jakże ważnym dla nich dniu oraz wręczył odblaskowe prezenty. Życzył wielu sukcesów w dalszym zdobywaniu wiedzy.

Każdy pierwszak otrzymał upominki-  rożki obfitości- ufundowane przez rodziców. Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie i dzieci udały się na pyszny poczęstunek zorganizowany przez wspaniałych rodziców. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.

Źródło i fot. SP Zawady

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x