Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dalnia. Iveco w rowie


Dzisiaj około godziny 14:30 z niewiadomej przyczyny kierowca dostawczego Iveco jadący „siódemką” nagle zjechał z drogi na pobocze, a potem wywrócił się poza pasem jezdni. Na miejscu zjawili się strażacy z JRG Mława, pogotowie ratunkowe oraz policja. Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń i po przebadaniu przez ratowników medycznych nie został hospitalizowany. Do czasu odholowania pojazdu miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy.


red.


Zobacz także…

Droga w kierunku Mławy zablokowana. Zderzenie samochodu osobowego z „Tirem”.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x