Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Łomia. Są wśród 300 wybranych szkół w kraju


19 października w Szkole Podstawowej w Łomi odbyło się przesłuchanie do Ogólnopolskiego Konkursu „Do Hymnu” organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Szkoła w Łomi jest jedną z 300 szkół z całej Polski, które zakwalifikowały się do pierwszego etapu.


Uczniowie klas IV- VIII pod kierunkiem pani Małgorzaty Piekarskiej wykonali przed jury 3 pieśni hymniczne: Hymn Państwowy i dwie pieśni wybrane z zestawu „Żeby Polska” i „Marsz Polonia”. Próby trwały od kilku tygodni, ale w przygotowaniach wzięła udział cała społeczność szkolna. Budynek szkoły, sale lekcyjne udekorowane zostały barwami narodowymi. Dyrektor oraz nauczyciele są dumni z młodzieży, że z tak wielkim oddaniem uczestniczyli w tym wydarzeniu, aby uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

autor i fot.: SP w Łomi

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x