Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Budowlanka już po raz czwarty wśród organizatorów „Biegu o Puchar Starosty Mławskiego”


Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Mławie,jak co roku, aktywnie włączyli się w organizację „Biegu o Puchar Starosty Mławskiego”. Cykliczna impreza sportowa, którą w 2015 roku zainicjował Klub Pływacki „Płetwal” Mława, odbyła się 14 października 2018 roku. Swoim patronatem bieg objął Starosta Mławski, a wśród organizatorów od początku byli: Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.


W niedzielę od rana w prace na Stadionie Miejskim w Mławie,  zaangażowani byli uczniowie klas II i IV Technikum Budownictwa. Ich zadaniem była pomoc w biurze zawodów, wydawanie posiłków oraz obsługa stanowiska nawadniania przygotowanego dla biegaczy pokonujących półmaraton. Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Marzena Nagucka, która w organizacji biegu pomaga od początku funkcjonowania tej imprezy sportowej.

Reprezentacja Budowlanki widoczna była także na trasie biegu, ponieważ w biegu na 5 kilometrów wystartował uczeń klasy II Technikum Informatycznego Krystian Ogrodowczyk oraz tegoroczny absolwent kierunku Technik Budownictwa Kamil Grędziński. Na podium zaś stanęła Pani Agnieszka Korytowska, która zajęła pierwsze miejsce w marszu nordicwalking na 5 km.

źródło i fot.: ZS nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x