Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Pożar na poddaszu


fot. ilustracyjne


Wczoraj, kilka minut przed godziną 22-gą w jednym z budynków jednorodzinnych w Strzegowie wybuchł pożar. Działania ratownicze prowadziły trzy jednostki: zastępy OSP ze Strzegowa i Unierzyża, oraz trzy zastępy z JRG Mława. Aby zlokalizować i zneutralizować źródło pożaru strażacy użyli podnośnika hydraulicznego. W budynku znajdowały się dwie osoby, które samodzielnie opuściły budynek, nic im się nie stało. Akcja trwała prawie trzy godziny.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x