Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowowiejska. BMW kontra ciężarówka


Zderzenie na skrzyżowaniu ulicy Nowowiejskiej z „siódemką” BMW zderzyło się z ciężarówką. To efekt nieprawidłowego wykonywania manewru skrętu przez kierowcę BMW. Na szczęście nikt z jadących w aucie nie został ranny. Do zderzenia doszło około godziny 18:15. Przez kilkanaście minut, zanim strażacy uprzątnęli pozostałości powypadkowe ruch na „siódemce” był zablokowany.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500