Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zerwali wyborcze banery [video]. Jest nagroda za wskazanie sprawców


Wczoraj około godziny 20–tej przy rondzie na ulicy Sienkiewicza trzech mężczyzna zerwało najpierw jeden, a potem drugi wyborczy baner dwóch kandydatów do samorządu. Banery wisiały na ogrodzeniu jednej z posesji położonych przy rondzie.

Działania trzech sprawców  zarejestrowała kamera monitoringu. Widać, że szczególnie zależało im na zerwaniu jednego z banerów, aby to zrobić podchodzili do niego kilka razy. W tym czasie przejeżdżało tamtędy wiele samochodów i przechodzili piesi. Radny Michał Pol do którego należał zerwany baner apeluje o pomoc w identyfikacji, wyznaczył też nagrodę za wskazanie sprawców. W tej sprawie prosimy kontaktować się z redakcją Codziennika Mławskiego lub mławską policją.

red.

Zobacz nagranie monitoringu:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

31
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Chyba w Mławie dziś niezła frekwencja przy urnach. Jak szłam do swojego okręgu wyborczego mijałam się z wieloma młodymi ludźmi.
Wielki szacun, w końcu i Wy, młodzi ruszyliście się spełnić swój obywatelski obowiązek. To budujące.

KtosZMławt
Gość
KtosZMławt

Moim zdaniem to chu….. w te banery i tak tego dużo a i tak nikt na to nie patrzy a wręcz ma do tego wstret bo w skrzynce na listy niema miejsca na listy bo sa tam tylko ulotki wyborcze

Fakty
Gość
Fakty

W naszym mieście źle funkcjonuje policja. Bardzo slabo. Wczoraj żadnego patrolu nie widziałem w godzinach przed ciszą wyborczą i po…

Srebna
Gość
Srebna

Kowalewski to jest jednak czlowiek bezczelny a wręcz chamski ! Własnie otworzyłem skrzynkę na listy, a tam list od samego Burmistrza. W liście tym informuje mnie, że ulica na ktorej mieszkam została własnie wyremontowana i jednoczesnie dziekuje mi za wyrozumiałoś i liczy ze remont mnie satysfakcjonuje. Otóż Panie Burmistrzu, jak Pan śmiał po 4 latach remontu pytać czy wykonany remont mnie zadowala. Ulica która ma 300 metrów remontował Pan 4 lata i bezczelnie prosi o wyrozumiałość ? Aleje dla Deweloperów majac ponad 1 km w kilka miesiecy dało radę sie zbudowac, a nas Pan mordował przez ponad 4 lata !… Czytaj więcej »

Green
Gość
Green

A gdybý to były banery pana burmistrza w ilości nawet 50 to nikt by nie zauważył tyle tego jest ulotek wszelkiej maści, mam pytanie czy to z moich pieniędzy jako podatnika czy z obligacji a może z tych 400 tyś tajemniczego darczyńcy

mławianka
Gość
mławianka

Był takowy?
Słyszałam jak starsze panie rozmawiały na przystanku MKM, ze nasz burmistrz Kowalewski też chodził po domach i prezentował się osobiście.
Green pan burmistrz mówił wyraźnie na swojej konwencji, że jego kampania jest czysta i przejrzysta.
Dziwi mnie tylko, że BEZPARTYJNY kandydat robi sobie taką kampanię, której i kandydat PIS w Warszawie by się nie powstydził.
Nasi kandydaci partyjni z wielkością i szumem wokół swoich kampanii, a raczej „kampanijek” burmistrzowi nie dorastają do pięt.
Tak, dziwne to… bardzo dziwne… jak niektórym zależy zależy na tym burmistrzu…

Obserwator
Gość
Obserwator

Tych trzech panow wczesniej „grasowalo” na okm i rowniez zrywali banery i plakaty pisu oraz komitetu kowalewskiego.

Olka
Gość
Olka

Ja widziałam jak jacyś gówniarze przystawiali się do plakatów PSL, może to byli ci sami, bo jeden był niższy. Nie przyglądałam się im bo nie miałam czasu, ale wyraźnie widać było, że coś kombinują, Kręcili się w kółko, rozglądali.

AntyPSL
Gość
AntyPSL

Psl. Panie Burchacki brawo. W piatek o 23.30 Ludzie pana burchackiego namietnie zaklejali plakaty innych kadydatow twarza w.w. Pana.

Anonim
Gość
Anonim

Przecież takie akcje są zawsze podczas kampanii wyborczych – to u nas norma, że jedni drugich zaklejają. Zdziwiłabym się jakby było inaczej.

Ewka
Gość
Ewka

Tak walczacy ludzie są PODLI gdyby wszyscy tacy byli CWANI ZAWISTNI I PRAGNĄCY WŁADZY PO TRUPACH LUDZIE TO NA ULICACH BYŁABY RZEŹ.

Majka
Gość
Majka

O czym piszesz? bo nie rozumiem.

Ewka
Gość
Ewka

Jeśli nie rozumiesz to proszę się zapisac do SZKOLY SPECJALNEJ.

mławianka
Gość
mławianka

Ja podejrzewam, że te młode wilczki mają psy podwórkowe i baner był im potrzebny do zabezpieczenia budy przed deszczem i zimnem, tyle, że mogli poczekać do niedzieli i zerwać po zamknięciu lokali wyborczych.
Chłoptasie nawet nie interesują się gdzie są są kamery w mieście – bezmyślność na maxa

Next
Gość
Next

NIECH GNOJSTWO ZŁAPIĄ JAK MOŻNA .TO HAMSTWO DNO.

Face
Gość
Face

Bo to z pisu wiec na co to komu

Mlawiak
Gość
Mlawiak

NIE WAŻNE NA CO . JA TEŻ BYM POZRYWAL WIĘKSZOŚĆ BIAŁO ŻÓŁTYCH ALE LICZĘ SIĘ Z TYM ŻE TO KOSZYUKE . NIENAWISC JEST RZECZA OKROPNA .

Anonim
Gość
Anonim

A ty zbierasz wszystkie plotki po mieście? Ta Pani siedzi w więzieniu? czy jej mąż? – bo nie rozumiem…

Prawda
Gość
Prawda

Ktoś się boi młodych kandydatów z różnych komitetów. Czyżby strach przed młodymi i ambitnymi ludźmi, którzy chcą w Mławie zmian ?

Next
Gość
Next

NIENAWISC ZRZERA!!JAK MOZNA MIEĆ W SOBIE TYLE JADU DLA TAK PORZĄDNYCH LUDZI.

Gość
Gość
Gość

„Radny Michał Pol do którego należał zerwany baner apeluje o pomoc w identyfikacji, wyznaczył też nagrodę za wskazanie sprawców.”
Teraz kandydaci partyjni sami wykładają pieniądze na kampanie? Ostatnio słyszałem, że wpisują to w wydatki partii i ściągają z budżetu państwa.

Max
Gość
Max

Jakaż to wielce ważna sprawa, że aż nagrodę trzeba wyznaczać. Panie Pol, niech Pan nie będzie śmieszny. Bo plakat jakiś głupek zerwał, to wy robicie z tego wielkie halo. Jakież to znaczenie dla Pana wygranej ma ten jeden baner ?

Mlawiak
Gość
Mlawiak

To prawda co piszesz Max ale nie chodzi o to To jest lobuzerstwo a to trzeba tepic.

Mark
Gość
Mark

Znaczenie ważne bo jak będziemy takie rzeczy tolerować to taki gnoj niedługo w wali się do twojej chaty.

Ty cio
Gość
Ty cio

No telewizory hehe obronić się nie umiesz?

czajnik
Gość
czajnik

a teraz cała Mława na nich patrzy… ciekawe kto i za ile ich wynajął

Mława
Gość
Mława

Właśnie kto i za ile …. bo to gnojstwo zostalo wysłane ŻEBY TEN KTO TO ZROBIŁ PRZEGRAŁ Z PREMEDYTACJĄ…ŻYCZĘ TEGO Z CAŁEGO SERCA.

Max
Gość
Max

Burchacki startuje z listy PSL

Gryzli
Gość
Gryzli

Dzięki za info Max. Na każdej reklamie jest to napisane, ale widać Ty masz z tym problem. A Kowalewski robi sobie dziś reklamę newsem o nowej fabryce. Hit (łapka do góry) czy Kit (łapka w dół)?

Anonim
Gość
Anonim

Max jest niereformowalny, nauczył się pisać jedno zdanie i tak je klepie. Podejrzewam, że jest niepełnosprawny umysłowo.

.....
Gość
.....

Akurat Burchackiego plakaty też są poniszczone. Więc zostaje tylko jeden kandydat co się boi