Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rusza konkurs „Świąteczna kartka od Burmistrza”


jedna ze zwycięskich kartek z zeszłego roku, autor – Lena Milewska


Po raz dwunasty Burmistrz Miasta Mława serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na „Świąteczną kartkę od Burmistrza”. Spośród wykonanych prac wybranych zostanie 8 kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych, które wyślemy  do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców.

W konkursie mogą wziąć udział i w takich kategoriach zostaną przyznane nagrody:

  • dzieci w wieku przedszkolnym;
  • uczniowie szkół podstawowych klas I – III;
  • uczniowie  szkół podstawowych klas IV – VIII oraz oddziałów gimnazjalnych.

Uczestnicy konkursu będą wybierani dwuetapowo. W I etapie – szkolnym, placówki wybiorą nie więcej niż  30 najlepszych prac spośród uczniów i przekażą je do II etapu. W II etapie komisja powołana przez Burmistrza Miasta Mława, wybierze 8 najlepszych kartek świątecznych oraz  przyzna nagrody dodatkowe – wyróżnienia.

Uczniowie powinni przygotować projekt kartki świąteczno – noworocznej wykonanej dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Wymaganym i obowiązkowym elementem na każdej kartce będzie akcent mławski.

Uczestnicy konkursu zgłaszają swój udział do konkursu poprzez formularz (w załączeniu).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Mława Wydział Organizacyjny, pok. 36, lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława, z dopiskiem “Konkurs – Kartka świąteczna od Burmistrza” w nieprzekraczalnym  terminie do 19  listopada 2018 r. (poniedziałek).

Nagrodami w konkursie  będą:

  • druk w 120 egzemplarzach każdej wygranej propozycji karki świątecznej  oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców wraz z podaniem imienia, nazwiska i szkoły zwycięzcy,
  • upominki rzeczowe wręczone podczas Mikołajek Miejskich 6 grudnia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek Nowak
Leszek Nowak
5 lata temu

Fajny konkurs. Mogliby zrobić taki też dla dorosłych.

Olek
Olek
5 lata temu

Kartkę to my wyślemy Panu Burmistrzowi w niedzielę

Ala
Ala
5 lata temu
Reply to  Olek

Oj tak, tak. Nie mogę się doczekać. W siną dal… w siną dal….lalala

mławianka
mławianka
5 lata temu
Reply to  Olek

Czerwoną, koniecznie czerwoną 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x